Bornova İkinci El Alım Satım ve Spot Satış Mağazası - İzmir Spot Depo

Firma olarak, ikinci el eşya alım satımında müşterilerimize en iyi fiyat garantisi sunuyoruz. İkinci el eşyalarınızı kendi nakliye araçlarımızla alıp, anında nakit ödeme gerçekleştiriyoruz. Spot eşyalar sayesinde, ekonomik fiyatlarla kaliteli ürünleri edinebilirsiniz. Artık kullanmayacağınız eşyaları satın alarak, ikinci el ve spot eşya piyasasına değer katıyoruz. İkinci el ve spot eşya, her ne kadar birbirine karıştırılan kavramlar olsa da, farklıdırlar. Spot ürünlerde fatura, ikinci el ürünlerde ise gider pusulası düzenlenir. Revizyonlu ürünler ise bu kategorilere ek olarak düşünülebilir; darbe alıp tamir edilen ve sonra satışa çıkarılan ürünlerdir. Ancak revizyonlu ürün piyasası her geçen gün daralıyor. Bazı firmalar, tamir sonrası revizyonlu ürünleri sıfır gibi pazarlayabiliyor; bu yüzden alıcıların dikkatli olması gerekiyor. Firmamız, İzmir Bornova’da da hizmet veriyor. Bornova İkinci el ve spot eşya alım satımında, sizlere en iyi hizmeti sunmak için çabalıyor ve en iyi şekilde başarıyoruz.

İkinci El Beyaz Eşya Alım İşlemleri Nasıl Yapılır?

Günümüzde sayısız firma, ikinci el beyaz eşya alım satımı sektöründe faaliyet göstermektedir. Ancak, genel bir kalite düşüklüğü gözlemlenmektedir çünkü birçok kişi, sektörün kazançlı olduğu düşüncesiyle bu işe giriş yapmaktadır. Bizim firma olarak amacımız, %100 müşteri memnuniyeti politikası ile bu kaliteyi yeniden tesis etmektir. Beyaz eşyaların hayatımızdaki önemi tartışılmaz; teknolojik gelişmelerle birlikte, her geçen gün daha da işlevsel hale gelmektedirler. Bu eşyaları değiştirmeyi düşünen müşteriler için İzmir Bornova başta olmak üzere birçok bölgede hizmet vermekteyiz. İkinci el ve spot eşya satışımızı sağlamadan önce, müşterilerimizin bilinçli olmasını önemsiyoruz. Bu, onların kaliteli bir firmayla iş yapmalarını ve ürünlerini adil bir fiyata satmalarını sağlar. İkinci el beyaz eşya satış işlemlerimiz, eşyanızın fotoğraflarını çekip Whatsapp üzerinden bize göndermenizle başlar. Gönderdiğiniz detaylı fotoğraflar üzerinden eşyalarınızı değerlendirir ve size olumlu ya da olumsuz bir geri bildirim sağlarız.

Fiyat Teklifi Neye Göre Belirlenir?

İkinci el eşya alımında firmamız, her iki tarafın da avantajını gözetir. Dikkate aldığımız hususlar arasında özellikle marka faktörü önemli bir yere sahiptir. İyi bilinen ve piyasada güçlü bir yeri olan markaların ürünleri, daha yüksek fiyatlara satılır ve bu bizim için değerlendirme kriterlerimizden biridir. Hem alıcılar için çekicilik sağlar, hem de eksik parçalarının bulunması daha kolaydır. İkinci el eşya alım-satım hizmetimiz kapsamında, müşterilerimiz bizi 0553 299 00 22 numaralı telefon hattımız üzerinden ulaşıp, ürünlerini satabilirler. Aldığımız ürünleri İzmir Bornova’daki Erzene mahallesinde bulunan, 17. Sokak No:7 adresindeki firmamıza getiriyoruz. Hem spot hem de ikinci el eşya alım ve satımı yapıyoruz, ve İzmir Bornova bölgesinde de aktif olarak hizmet veriyoruz. Bu bilinçle, müşterilerimize hak ettikleri değeri sunmayı hedefliyoruz.

Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?