Neden Eski Buzdolabınızı Değiştirmelisiniz? - İzmir Spot Depo

Neden Eski Buzdolabınızı Değiştirmelisiniz

Mutfağınızdaki eski buzdolabındaki altılı soda paketi size düşündüğünüzden çok daha pahalıya mal olabilir. Milyonlarca ev sahibinin atmaya kıyamadığı ve mutfakta bazen sesli sesli çalışan eski bir buzdolabı var. Bu eski buzdolapları hala çalışabilir ancak yeni, enerji tasarruflu bir modele göre iki kat daha fazla enerji tüketebilirler. Ev sahiplerinin enerji faturalarını azaltmanın yollarını aradığı bir dönemde, birkaç gazoz veya birayı soğuk tutmak için yılda 4000-5000 TL kadar harcama yapmak mantıklı olmayabilir.

Yani mutfağınızda, bodrumunuzda ekstra eski bir buzdolabı ve enerji canavarı var mı? Birkaç gazoz için bu gerçekten çok pahalı bir seçenek değil mi?

Ekstra buzdolabının düzenli olarak yiyecekle dolu olduğu bir evde, onu Energy Star® onaylı yeni bir buzdolabıyla değiştirmek dikkate alınması gereken bir seçenektir. Önümüzdeki beş yıl içinde muhtemelen 40.000 TL ye kadar tasarruf edeceksiniz, ayrıca daha iyi performans elde edeceksiniz. Yeni Energy Star onaylı buzdolapları çeşitli boyutlarda ve fiyat noktalarında mevcuttur, bu nedenle abartılı bir şey satın almanıza gerek yoktur.

Özellikle bahçede, kilerde veya garaj da olan ekstra buzdolabı boşsa veya yalnızca birkaç pil, bayat gazoz veya gizemli yiyecek kapları barındırıyorsa, muhtemelen ondan tamamen kurtulmalısınız. Ekipman veya aletleri depolamak için garajınızda sahip olacağınız ekstra alanı düşünün.

İkinci buzdolabınızdan vazgeçmek sizi çok fazla endişelendiriyorsa, daha küçük kompakt bir buzdolabı tercih etmeyi düşünün. Bu üniteler normal bir buzdolabından daha küçüktür ancak yine de ekstra soda ve diğer küçük eşyaları barındırabilir. Ayrıca tam boyutlu bir modelin enerjisinin yalnızca bir kısmını kullanırlar. Energy Star’ı kazananı arayın ve yılda 3000 TL’ye kadar tasarruf edin.

Büyük miktarda yiyecek depolamaya ihtiyaç duyulursa, ancak yalnızca yılın belirli zamanlarında, bazı aileler eski modeli saklamanın daha iyi olduğunu düşünebilir, ancak onu yalnızca ihtiyaç duyulduğunda takın. Eski buzdolabını yılın 10 ayı boyunca fişini takmadan bırakmak 2500 TL’ye kadar tasarruf sağlayabilir.

Bu modeller, fosil yakıtların yakılmasından kaynaklanan hava kirliliğinin ve sera gazlarının azaltılmasına yardımcı oluyor ve 75 watt’lık bir ampulden daha az enerji tüketiyor.

İzmir’de Eski Buzdolabınızı Yeni Bir Buzdolabı İle Çok Uygun Fiyatlar İle Değiştirebilirsiniz!

İzmir’de hem sıfır hem de ikinci el buzdolabı arayışında olanlar için İzmir Spot Depo, kusursuz bir tercih noktasıdır. Geniş bir ürün yelpazesi sunan bu mağaza, her türlü ihtiyaca ve bütçeye uygun çeşitlilikte buzdolapları sağlıyor. İzmir Spot Depo, müşterilerine sadece uygun fiyatlarla değil, aynı zamanda yüksek kaliteli ürünlerle de hitap ediyor. İster sıfır ister ikinci el olsun, bu mağazada bulabileceğiniz çeşitli buzdolapları, mutfaklarınıza değer katarken, yiyeceklerinizi taze tutmanın en iyi yolunu sunuyor. İzmir Spot Depo’nun sunduğu bu eşsiz kombinasyon, hem ekonomik hem de kalite arayan alışverişçiler için ideal bir seçenek haline getiriyor ve İzmir’deki en güvenilir adreslerden biri olmasını sağlıyor.

Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?